100 ספרים תורניים ע"י מהנדס המטוסים

קשה למצוא רגע דל ביומו של מוטי זוננפלד. הוא קם בשעות בוקר המוקדמות ללימוד חברותא, ממשיך את יומו ועסקיו בתחומי ייעוץ וסחר בינלאומי בתחום התעופה, הוא תורם למאות ארגונים ומוסדות תורה, תרבות וחסד, סב לשתי נכדות ומקורב לאישי ציבור ורבנים חרדיים ודתיים לאומיים. עם מכריו ניתן למנות את השר יעקב ליצמן, ח"כ נפתלי בנט, ר' אלימלך פירר, ועוד. כמו כן, זוננפלד נחשב למקורבם של שורה של גדולי ישראל, בראשם הגאון רבי יוסף שלום אלישיב זצ”ל.
לפני שנה וחצי התרחשה טרגדיה במשפחת זוננפלד כשדניאלי נהרגה בתאונת דרכים. "אנחנו הולכים לישון וקמים בבוקר במחשבה עליה כל הזמן ומנסים לעשות דברים טובים לזכרה ולעילוי נשמתה" סיפר זוננפלד בעבר בראיונות לכלי תקשורת. לזכרה הקימו זוננפלד ומשפחתו את קרן דניאלי. מאז הקמתה הקימה ותמכה הקרן בעשרות פרויקטים בתחומי הרפואה, החינוך ועוד.
"דניאלי עצמה הייתה מלאה חסד ופעילות החסד שלה הייתה מלאה באהבה, ממש כמו שכותב הנביא מיכה ‘אהבת חסד’, ביטוי ייחודי לחסד. מתוך כך רצינו להמשיך לפעול בדרכה. היא חלמה להיות רופאה ואנחנו מתגייסים כעת רבות במטרות הקשורות בבריאות”, הסביר זוננפלד בעבר. אחד מפרויקטי הדגל של קרן דניאלי הוא פרס לרופאים ואחיות במחלקות אונקולוגיות שהומלצו לוועדה של הקרן על יחסם המיוחד למטופלים. כמו כן, הקרן מעניקה מלגות לסטודנטים לרפואה של אוניברסיטת בר אילן, והקרן אף הקימה צוות רופאים ביית חולים שניידר שעורך ביקורי בית אצל ילדים חולים ופעולות נוספות בתחום זה.
 

 

תגובות

אין עדיין תגובות, היה ראשון להוסיף תגובה
בטיחות

captchaאנא הקלד את האותיות שאתה רואה בתמונה.
לחץ על תמונה כדי לצייר מחדש.

לוח זמינות
הוזמן
היום